Hc_CMK [Converted]V České republice vyrábí své klimatizace také jeden z největších výrobců klimatizací na světě, japonská společnost Daikin.

Jedná se o společnost, která je předním světovým výrobcem zařízení pro chlazení, vytápění a větrání. Společnost Daikin klade velký důraz na výrobu inovativního řešení, a to v prémiové kvalitě. V potaz přitom bere i měnící se potřeby zákazníků.

Firma Daikin nabízí své environmentálně zodpovědná řešení pro domácnosti, komerční místnosti i pro náročné průmyslové prostory.

K nejvýznamnějším produktům společnosti Daikin patří v současné době klimatizační jednotka Daikin Emura. Jedná se o velmi elegantní klimatizaci, která si za svůj jedinečný design a originální řešení vysloužila obdiv mezinárodní poroty, která ji ocenila cenou Reddot design award 2014. Krásný vzhled, díky kterému skvěle zapadne tato klimatizace do vašeho interiéru, ale není to nejdůležitější. Nejvýznamnější roli hrají inteligentní technologie, které dokáží vytvořit trvalý komfort ve vaší domácnosti.

klimatizace-4

Klimatizace Daikin Emura ale není jedinou klimatizační jednotkou, kterou společnost Daikin v České republice vyrábí. K dalším produktům patří například nástěnná jednotka CTXS-K / FTXS-K/G, která se díky svému perfektnímu výkonu a modernímu designu skvěle hodí do každého interiéru. Vytvořit ideální prostředí v domě vám pomůže také nástěnná klimatizační jednotka Daikin FTX-JV/GV. Mezi rezidenční klimatizace patří také klimatizační jednotka Daikin FTXM-K/FTXS-K, která dokáže v místnosti zajistit perfektní komfort za jakéhokoliv počasí. V roce 2015 představila společnost Daikin také několik novinek, mezi něž patří například nástěnná klimatizace FTX-J3/GV nebo klimatizační jednotka FTXB-C.

Kromě nástěnných klimatizací se v České republice vyrábí také parapetní klimatizace Nexura FVXG-K a parapetní jednotka FVXS-F. V nabídce společnosti Daikin ale naleznete také mezistropní klimatizační jednotku FDXS-F(9).

V České republice má společnost Daikin hned dvě své továrny. Menší z nich se nachází v Brně, kde se vyrábí kompresory pro klimatizační zařízení. Hlavní továrnu najdete v Plzni. Nese název Daikin Industries Czech Republic (DICZ) a slouží k výrobě klimatizačních jednotek určených pro domácí použití.

Více se o klimatizacích Daikin vyráběných v České republice můžete dočíst na stránkách Českáklima.cz.